Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Trofea sklep

Inne

Statuetka odlewana Byk 30cm Statuetka odlewana Byk 30cm
Producent: BIE
Cena:

263,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka odlewana Muzyka 30cm  QR05 Statuetka odlewana Muzyka 30cm QR05
Producent: BIE
Cena:

263,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka odlewana orzeł 30cm  QR04 Statuetka odlewana orzeł 30cm QR04
Producent: BIE
Cena:

263,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka odlewana Perła 30cm  QR07 Statuetka odlewana Perła 30cm QR07
Producent: BIE
Cena:

279,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka odlewana Siatkówka 30cm  QR10 Statuetka odlewana Siatkówka 30cm QR10
Producent: BIE
Cena:

279,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka odlewana Skrzydła 30cm  QR06 Statuetka odlewana Skrzydła 30cm QR06
Producent: BIE
Cena:

263,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka odlewana Tenis 30cm  QR11 Statuetka odlewana Tenis 30cm QR11
Producent: BIE
Cena:

279,00 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka odlewana Ziemia 30cm  QR08 Statuetka odlewana Ziemia 30cm QR08
Producent: BIE
Cena:

279,00 zł

szt.
zobacz więcej

Trofea dla najlepszych i nie tylko!

Przyjęło się mówić, że liczy się tylko i wyłącznie numer jeden. Wielokrotnie mamy wpajane w głowach, że poza złotem nie ma żadnego innego koloru. Oczywiście trofea dla zwycięzców smakują najlepiej, ale warto też pamiętać o tych, którzy zajęli kolejne miejsca na podium i poza nim. Nie musimy ograniczać się z wyróżnieniami dla uczestników zawodów. W końcu szczególnie przy okazji amatorskich rozgrywek lub sprawiania uśmiechu na twarzach naszych bliskich, warto docenić każdego za swoje poświęcenie i zaangażowanie. Trofea sprawdzą się doskonale w wielu różnych sytuacjach.

Jakie trofeum wybrać?

Przygotowaliśmy dla Was bardzo szeroką ofertę, w której z pewnością znajdziecie odpowiednie trofeum do swoich potrzeb. Różnią się one na przykład kolorem. Jeżeli już organizujemy zawody sportowe, to warto docenić najlepszych poprzez wręczenie im złotego pucharu, a następnych na podium oraz poza nim obdarować innymi, nieco mniej wyróżniającymi się nagrodami. Trofeum może również mieć inny rozmiar. To także, poza kolorem, podkreśla jego znaczenie oraz motywuje do zdobycia największego pucharu z możliwych.

Trofea nie tylko dla sportowców

W każdej dziedzinie życia możemy spotkać się z niezwykle utalentowanymi jednostkami. Wiele osób ma wrażenie, że trofea przeznaczone są dla najlepszych w sporcie. Kojarzymy je przede wszystkim ze szczęśliwymi piłkarzami, zadowolonymi siatkarzami, czy też wzruszonymi medalistami olimpijskimi. Warto jednak zaznaczyć, że wyróżnienie można zdobyć praktycznie w każdej dziedzinie życia. W końcu od najmłodszych lat dzieci otrzymują trofea za świetne wyniki w konkursach ortograficznych czy językowych. Coraz więcej pracodawców w taki sposób nagradza swoich podwładnych, na przykład poprzez wręczenie metalowej róży piękniejszej części biura na Dzień Kobiet lub inne święto.

Trofeum w różnych rodzajach

W naszej ofercie znajdziecie trofeum dla każdego. Oczywiście mamy naprawdę wiele rozmaitych pucharów oraz medali dla przedstawicieli wielu dyscyplin sportowych. Największym zainteresowaniem cieszą się wyróżnienia dla piłkarzy, zarówno jeżeli mówimy o nagrodach drużynowych, jak i indywidualnych. Warto także zwrócić uwagę na pozornie niszowe dyscypliny pokroju koszykówki, czy nawet kręgli, ale także miłośników triathlonu oraz innych sportów wytrzymałościowych. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, proponujemy Wam również trofeum z kategorii pozasportowych, dla dzieci, przyjaciół lub pracowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl