Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Nauka

Statuetka naukowa – duży wybór

Szukasz atrakcyjnej statuetki naukowej, która idealnie wpisze się w planowane przez Ciebie wydarzenie? Mamy coś dla Ciebie! Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była różnorodna, dlatego w naszym sklepie znajdziesz kilka różnych modeli. Bez problemu wybierzesz statuetkę, którą wyróżnisz laureatów konkursów czy wręczysz jako nagrodę za osiągnięcia naukowe. Do swojej dyspozycji masz uniwersalną lub tematyczną figurkę z cyfrą, globusem, książkami lub sową. Jeśli zależy Ci na bardzo eleganckiej wersji, znajdziesz ją również wśród naszych propozycji. Zapoznaj się już teraz z pełną ofertą statuetek naukowych.

Statuetki naukowe – możliwość personalizacji

Nasze statuetki naukowe możesz dowolnie personalizować. Wiemy, jak ważne jest, aby nagroda miała indywidualny charakter i była dla obdarowanego pamiątką na długie lata. Dlatego każdy nasz produkt dopasujesz do danego wydarzenia i osoby, której chcesz go wręczyć. Zdecyduj, czy na postumencie figurki chcesz umieścić dodatkowo tabliczkę z grawerem. Niektóre modele umożliwiają również zamieszczenie wybranej przez Ciebie grafiki, może to być na przykład logo Twojej organizacji. Nadruk wykonujemy gratis do każdego zamówienia, więc nie musisz obawiać się o dodatkowe koszty.

Naukowe statuetki na nagrody w konkursie

Naukowe statuetki sprawdzą się również jako wyróżnienie dla uczestników konkursu. Uniwersalne figurki możesz wręczyć każdej osobie, która wzięła udział w wydarzeniu. Natomiast spersonalizowane wersje produktu mogą posłużyć jako nagrody dla laureatów. Taki dodatek do wygranej będzie nie tylko miłym i ciekawym akcentem. Naukowa statuetka to przede wszystkim pamiątka, która będzie przypominać o włożonym wysiłku w osiągnięcie sukcesu. Jej wykonanie jest bardzo estetyczne, a każdy detal należycie odwzorowany. Takie rozwiązanie jest stosunkowo niewielkim kosztem, a pozytywnie przełoży się na postrzeganie organizatora konkursu.

Statuetka naukowa jako wyróżnienie w ociągnięciach

Wybierz naszą statuetkę niezależnie od tego, czy chcesz pogratulować pracownikom za ich osiągnięcia naukowe, czy zamierzasz uhonorować wybitnych uczniów na koniec roku szkolnego. Wyróżnienie w postaci spersonalizowanego upominku wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Statuetka naukowa może być dodatkiem do nagrody lub być jej główną częścią. Jedno jest pewne, będzie ona niezaprzeczalnym świadectwem włożonej pracy i osiągnięciem wyznaczonego celu. Sprawdź, jak możesz wyróżnić swoich pracowników, uczniów lub uczestników przygotowanej przez Ciebie inicjatywy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl