Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Piłka nożna

Statuetka piłka nożna  BUT  ST.905 Statuetka piłka nożna BUT ST.905
Producent: BIE
Cena:

15,80 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka piłka nożna  ST.904 Statuetka piłka nożna ST.904
Producent: BIE
Cena:

15,80 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka SĘDZIA, GWIZDEK  ST.914 Statuetka SĘDZIA, GWIZDEK ST.914
Producent: BIE
Cena:

15,80 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka Bramkarz ST.913 Statuetka Bramkarz ST.913
Producent: BIE
Cena:

15,80 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka piłka nożna  ST.906 Statuetka piłka nożna ST.906
Producent: BIE
Cena:

15,80 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka Piłka nożna 10 cm , FG211 Statuetka Piłka nożna 10 cm , FG211
Producent: BIE
Cena:

18,50 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka Piłka nożna 9 cm , FG230 Statuetka Piłka nożna 9 cm , FG230
Producent: BIE
Cena:

18,80 zł

szt.
zobacz więcej

Statuetka piłka nożna – wyróżnienie dla najlepszych

Oczywiście futbol jest sportem drużynowym. Na samym końcu liczy się przede wszystkim wyróżnienie drużyny, na przykład poprzez zwycięstwo w turnieju lub zmaganiach ligowych. Warto w tym momencie podkreślić jednak znaczenie danych jednostek, które zdecydowanie górują nad innymi. Czasami może objawiać się to w strzelaniu goli, ale innym razem w przywództwie i odpowiednim zarządzaniu zespołem. Często dla takich zawodników przygotowywana jest statuetka. Piłka nożna przede wszystkim powinna generować emocje. Trudno sprawić, aby nawet sami gracze ekscytowali się nudną, bezbarwną rozgrywką na trawiastym boisku lub hali. Niemal w każdej drużynie znajdziemy jednostki, będące o krok przed wszystkimi w danym aspekcie. Ich ciężką pracę podkreśla nie tylko medal, ale indywidualna statuetka. Piłka nożna to gra zespołowa, jednak indywidualności nadają jej niesamowitego kolorytu.

Piłka nożna – statuetki na różne pozycje

Niesamowite emocje oraz uśmiech na twarzach – to powinna generować piłka nożna. Statuetki dla najlepszych zawodników nie mogą być jednowymiarowe. Przecież na boisku mamy pięć, sześć, osiem, a w profesjonalnej piłce nawet jedenastu graczy. Bardzo często nie da się wyróżnić jednego ponad wszystkich, szczególnie przy okazji turniejów i zawodów rozgrywanych bezpośrednio między kilkoma drużynami. Z tego powodu, wielu organizatorów ma w zanadrzu kilka nagród indywidualnych. Najłatwiej oczywiście wybrać najlepszego strzelca, ponieważ wystarczy zliczyć dorobek bramkowy wszystkich zawodników. Dalej jednak warto docenić osoby z nieco dalszego szeregu. Tytuł najlepszego bramkarza czy najlepszego asystenta jest także bardzo istotny, ponieważ pokazuje wkład różnych graczy w sukces całej drużyny. W naszej ofercie znajdziemy również specjalnie przygotowane statuetki dedykowane sędziom czy trenerom.

Statuetki – piłka nożna dla każdego

Znajdziemy mnóstwo sytuacji, w których świetnie odnajdą się nasze statuetki. Piłka nożna łączy miłośników sportu od najmłodszych lat. Na zawodach juniorskich czy szkolnych, indywidualne osiągnięcia jeszcze bardziej motywują do lepszej gry. Dotyczy to także rywalizacji klubowej, ponieważ bardzo często trenerzy bardziej przychylnym okiem patrzą w przyszłości na tych, którzy wyróżniają się na tle innych. Oczywiście nie zabieramy dorosłym amatorom szansy na zdobycie statuetki. Piłka nożna przecież jest dla każdego, dlatego w ramach wpisowego do lig amatorskich, warto część z tych pieniędzy przeznaczyć właśnie na wyróżnienia indywidualne.

Statuetka – piłka nożna i wyróżnienia indywidualne

Bardzo dużo osób skupia się na zespołowości futbolu i jego zaangażowaniu pod kątem zespołowym. Czasami nie da się jednak uciec od wyróżnienia najlepszych graczy. W tym celu bardzo może nam pomóc odpowiednio dobrana statuetka. Piłka nożna cieszy się tak dużą popularnością nie tylko ze względu na drużynowe wartości. Szczególnie w dzisiejszych czasach, w których zdecydowanie większą wagę przykładamy do urywków oraz pojedynczych momentów, właśnie pojedyncze zagrania prowadzące do strzelenia bramki lub zapobiegające jej utracie są niezwykle pozytywnie odbierane. Trudno o lepsze indywidualne wyróżnienie niż właśnie statuetka. Piłka nożna jest oczywiście przede wszystkim sportem zespołowym, jednak warto docenić potężny wkład jednostek w osiągnięcie końcowego rezultatu.

Statuetki piłka nożna – dla różnych graczy

W profesjonalnym futbolu oglądamy drużyny składające się z jedenastu graczy. W amatorskim wydaniu, zdecydowanie częściej wykorzystującym mniejsze boiska, mówimy o sześciu lub siedmiu zawodnikach. Dla każdej pozycji powinniśmy mieć przygotowane statuetki. Piłka nożna to gra opinii, jednak zdecydowanie najłatwiej rozliczyć danych zawodników poprzez suche statystyki. Wyróżnienie dla najlepszego napastnika otrzymuje zazwyczaj ten, który na przestrzeni całych zmagań zdobył najwięcej goli. Czołowy bramkarz najwięcej razy zachowywał czyste konto w trakcie sezonu, a najlepszy asystent wypracował swoim kolegom z drużyny najwięcej okazji do gola. W wielu przypadkach nie jesteśmy w stanie wymiernie ocenić wkładu danego zawodnika, jednak nagrody dla najlepszego obrońcy lub skrzydłowego, także cieszą się bardzo dużą popularnością.

Piłka nożna – statuetki na każdym poziomie

Indywidualne wyróżnienia stanowią dodatkową motywację do jeszcze lepszego grania. Widać to wyraźnie na najwyższym poziomie, gdzie piłkarze pokroju Mbappe, Messiego czy Haalanda denerwują się na swoje nieudane zagrania nawet wtedy, gdy wynik już jest rozstrzygnięty. Na amatorskim poziomie także widać, jak wielkie znaczenie ma piłka nożna. Statuetki można wykorzystać do uhonorowania wyróżniających się zawodników zarówno w trakcie jednodniowych turniejów, jak i rozgrywek trwających przez pół roku. Oczywiście warto nagradzać nie tylko miłośników amatorskiego grania po pracy, ale także tych najmłodszych. Podczas turniejów młodzieżowych lub międzyszkolnych powinniśmy również nagrodzić wyróżniających się piłkarzy młodego pokolenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl