Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Biznesowa

Statuetka biznesowa – różne rodzaje

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka różnych rodzajów statuetek biznesowych. Planujesz konkurs, w którym wezmą udział pracownicy? Może organizujesz wydarzenie dla swoich partnerów i chcesz im podziękować za współpracę? Niezależnie od sytuacji, statuetka biznesowa będzie miłym akcentem, który wyróżni wieloletnią relację lub wynagrodzi trud włożony w realizację planu. Wybierz statuetkę, która będzie dopasowana do danej okoliczności i zaskocz swoich pracowników lub partnerów biznesowych. Zapoznaj się już teraz z naszą pełną ofertą.

Statuetki biznesowe – możliwość personalizacji

Nasze statuetki biznesowe możesz dopasować do swoich wymagań i oczekiwań. W formularzu zamówienia możesz dowolnie kształtować ostateczny wygląd produktu. Dajemy Ci pełną dowolność. Zdecyduj, czy na figurce mamy umieścić personalizowaną tabliczkę. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wpiszesz treść w wyznaczone pole, a my przygotujemy statuetkę zgodnie z Twoimi wytycznymi. Niektóre modele dają możliwość umieszczenia dodatkowego tekstu lub firmowego logo na produkcie. Tak indywidualnie przygotowana propozycja sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Każdy projekt wykonujemy gratis, dzięki temu w cenie produktu masz pełną personalizację. Nie ponosisz zupełnie żadnych dodatkowych kosztów za wykonanie nadruku.

Biznesowe statuetki dla Twoich kontrahentów

Jeśli szukasz pomysłu na uhonorowanie swoich partnerów, to biznesowe statuetki sprawdzą się doskonale. To niezwykle ważne, aby utrzymywać dobre relacje ze swoimi kontrahentami i podziękować im za współpracę. Taka forma gratyfikacji na pewno pozytywnie wpłynie na odbiór Twojej firmy jako partnera handlowego. Warto tworzyć sytuacje, które pozwolą na wręczanie takich przedmiotów. Biznesowe statuetki możesz wykorzystać w konkursie, w ramach nagrody za realizację wyznaczonego celu lub wyróżnić partnera za ważne osiągnięcie, które przyniosło zysk Twojej firmie. Jest to drobny gest, który przełoży się na kolejne lata dobrej współpracy.

Statuetka biznesowa na nagrody

Statuetka biznesowa będzie również dobrym rozwiązaniem na nagrody dla Twoich pracowników. Chcesz zmobilizować swój personel do osiągania wyższych obrotów albo realizacji jeszcze lepszych współczynników? Może konkurs z nagrodami to odpowiednia motywacja. Wyróżnij wygranych personalizowaną statuetką, aby poczuli się docenieni i zachęceni do osiągania kolejnych sukcesów. Sprawdź już teraz jakie statuetki biznesowe możesz wręczyć pracownikom swojej firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl