Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Bilard

Statuetka  bilard, FG4101 Statuetka bilard, FG4101
Producent: BIE
Cena:

40,50 zł

szt.
zobacz więcej
Statuetka BILARD, FG265 Statuetka BILARD, FG265
Producent: BIE
Cena:

19,50 zł

szt.
zobacz więcej

Statuetka – bilard niezwykle popularnym sportem

Niektóre sporty cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Być może nie przyciągają milionów przed telewizory podczas najważniejszych zawodów, jednak bardzo często możemy spotkać się z nimi na poziomie amatorskim. Świetnym przykładem jest bilard. Mnóstwo osób lubi spędzać czas przy stole z charakterystycznymi bilami. Nieliczni mają go w swoich własnych domach, jednak zdecydowana większość osób gra w miejscach publicznych. Najlepsi bardzo często biorą udział w turniejach, a za zwycięstwo lub wyróżniające się osiągnięcia na tle innych może być wręczona statuetka. Bilard tylko na pierwszy rzut oka może wydawać się mało skomplikowanym sportem. Wbrew pozorom wymaga on naprawdę wiele techniki, chociaż często spotykamy się z elementem szczęścia decydującym o końcowym wyniku.

Statuetki – bilard dla amatorów i profesjonalistów

Jak już wspomnieliśmy, ogromną popularnością cieszą się amatorskie turnieje. Praktycznie w każdym większym mieście znajdziemy bar specjalnie przystosowany właśnie pod ten sport. Przy organizowanych turniejach wręczane są oczywiście statuetki. Bilard to jednak nie tylko sport, który świetnie sprawdza się na poziomie amatorskim. Na najwyższym poziomie także możemy spotkać się z wieloma turniejami i nie tylko! Wystarczy wejść na media społecznościowe, aby zobaczyć specjalne konkursy na najbardziej efektowne zagrania. Umiejętności podkręcania białej bili za pomocą jednego uderzenia są absolutnie nieprawdopodobne. Takie elementy jak technika oraz wyczucie samego uderzenia zasługują na docenienie, dlatego bardzo często organizuje się także zawody w tego typu efektownych trikach.

Bilard – statuetki w różnych kolorystykach

Trudno nie zauważyć, jak wiele możliwości nagrodzenia najlepszych daje bilard. Statuetki w naszym sklepie internetowym są dostępne w wielu różnych konfiguracjach. Przede wszystkim wszystko zależy od tego, jaką kolorystką jesteśmy zainteresowani. Najczęściej tego typu wyróżnienia są w jednym kolorze. Zazwyczaj mamy do czynienia z szarymi, stylizowanymi na klasyczne wyróżnienia. W naszej ofercie oczywiście możecie takie znaleźć, podobnie jak złote statuetki. Bilard to jednak sport kojarzący się z wieloma kolorami. Zielony stół doskonale komponuje się z kolorowymi bilami. Właśnie mając to na uwadze przygotowaliśmy dla Was także statuetki w wielu różnych wariantach kolorystycznych. Bez wątpienia tak szeroka oferta pozwala wybrać idealne dla Was rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl